Góralskie produkty prosto z Zakopanego

Przyjeżdżając do Zakopanego masz niepowtarzalną możliwość zakosztowania, czy też zakupu prawdziwych i tradycyjnych wyrobów jak i produktów, które są dziełem prawdziwych górali. Obojętnie czy mówimy tutaj o oscypkach, pszczelim miodzie, potrawach gotowanych, czy też drewnianych rzeźbach, skórach zwierzęcych, ciepłych wełnianych ubraniach wszystkie z nich są bardzo charakterystyczne dla tutejszych kramów i stoisk na targowiskach, szczególnie w okolicach Krupówek oraz Gubałówki. Oprócz nich kupić możemy także wiele różnorodnych pamiątek, które przypominały będą nam o pobycie w  zakopane noclegi .
Jeśli chciałbyś samodzielnie uczestniczyć w ich wyrobie albo przynajmniej móc się mu przyjrzeć z bliska, wtedy najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie agroturystyka w zakopanem nbsp; - oczywiście pod warunkiem, że mieszkać będziesz w prawdziwej i tradycyjnej góralskiej chacie. Na samym początku może być Ci trudno przyzwyczaić się , jednak bardzo szybko przywykniesz i polubisz otaczającą Cię ciszę i spokój.
Wyroby góralskie nie dość, że są dobre jakościowo, to praktycznie w całości naturalne – ich ceny także należą do wysoce atrakcyjnych. Obojętnie czy pogoda w zakopanem dopisze, czy też nie na licznych straganach zawsze znajdziesz starą góralkę, czy też górala, który sprzedać chce Ci produkty własnego wyrobu. Kiedy raz zakosztujesz prawdziwego pszczelego miodu albo sera przygotowywanego przez tych ludzi już nigdy nie będziesz chciał jeść tych, z którymi miałeś kontakt wcześniej. Ciepły wełniany sweter oraz papcie natomiast przydadzą się na zimowe wieczory.

  Prosimy o kontakt
  z właścicielem obiektu i poinformowanie
  o niedziałającej stronie www.anemon.wzakopanem.pl

  tel.[+48] 18 200 15 95 [+48] 696060003  Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
  Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony